New Balance

New Balance

New Balance to marka, która powstała w Bostonie w 1906 roku. Od samego początku skupiała się na używaniu wysokiej jakości materiałów i odważnego designu. Najpierw firma tworzyła produkty które wspierały łuk stopy I były skierowane do sportowców oraz osób, które spędzały cały dzień na nogach.

Ponad 50 lat później, w latach 60-tych firma postanowiła stworzyć buty wykorzystujące jej pożądany system wsparcia stopy. Firma zawsze dbała a jakość swojego produktu. W modelach takich jak 99X często stosowano zamsz, skórę oraz materiały odblaskowe 3M i markową wyściółkę SBS ABZORB w piętach butów.

Buty New Balance szybko stały się obowiązkową pozycją w garderobie wśród sportowców, sneakerheadów czy też tych którzy chcieli poszerzyć swoja kolekcje sneakersów.

Retro modele takie jak New Balance 990 posiadają miano Dad Shoe. Kolaboracje takie jak ta z Aimé Leon Dore na modelu New Balance 550 pozwalają na utrzymanie buta na szczycie kanonu mody.

Kolejno kolaboracje z markami Bodega, Kith, JJJJound, Salehe Bembury and Stray Rats umożliwiły New Balance na popchnięcie marki dalej w świecie streetwearu dzięki czemu modele takie jak New Balance 2002R i New Balance 574 stały się klasykami.

Price
 PLN
7993399

Filters