Filtruj

Zamknij
Filtruj

246

Yeezy to marka sneakersów, która swoje początki miała nie w Adidasie a w Nike. Pod okiem giganta z Oregonu, Kanye West zaprojektował modele Air Yeezy. W 2015 to Adidas stał się nowym partnerem Kanye Westa, który jest założycielem marki Yeezy. Odkąd Yeezy znalazło się w stajni Adidasa, przyniosło nam wiele modeli butów, wysokich jak i niskich.

Od początku trwającej współpracy YEEZY x Adidas, sneakersy przyciągały dużą uwagę z każdym nowym wydaniem – szczególnie w przypadku produktów o ograniczonej ilości, takich jak YEEZY Boost 350 V2 „Zebra”, który miał cenę odsprzedaży nawet 1600 USD.

Limitowane modele Yeezy

Podstawowym i pierwszym modelem jaki powstał był Adidas Yeezy Boost 350 V1. Jego najpopularniejsze kolorystyki, czyli Pirate Black oraz Oxford Tan wciąż są na ustach wielu miłośników sneakersów. Model ten nie jest już w sprzedaży, lecz jego następcą jest Adidas YEEZY BOOST 350 V2. Model ten jest aktualnie produkowany, a kolejny odsłony mają miejsce kilka razy w roku!

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór autentycznych sneakersów YEEZY BOOST 350 V2, które są idealne dla fanów niskich butów oraz dla wygody użytkownika. Swój wygodę zawdzięczają między innymi systemowi BOOST zawartemu w podeszwie buta. Sprawia, on uczucie niebiańskiej wygody, chodzenia wręcz po chmurach. Adidas YEEZY BOOST 350 V2 to najbardziej rozpowszechniony model marki Yeezy. Znajdziesz u nas także inne sneakersy z kolaboracji Adidas x Yeezy – takie jak Yeezy 700 czy Yeezy 500.

YEEZY 700 to typowe Daddy Shoes. Mimo, że ich cholewka jest masywna, to tak zachowuje ogromną wygodę i daje uczucie lekkości. Dzięki temu można nosić je cały dzień bez zmęczenia stóp. Pierwotnie model Yeezy 700 pojawił się w kolorystyce Waverunner, który naszym zdaniem jest najlepszą ze wszystkich powstałych kolorystyk Yeezy 700. Inny kolorystyki takie jak Yeezy 700 Static czy Yeezy 700 Muave to także pożądane modele.

Kolejny model sneakersów Yeezy to YEEZY 500. Ich cholewka i kształt przemówią do fanów futuryzmu którzy stawiają na niecodzienny wygląd. Mimo swojego nietypowego kształtu wciąż są bardzo wygodne i sprawdzają się w codziennym noszeniu.

Nie zabraknie też czegoś dla osób szukających obuwia na lato. Modele takie jak YEEZY SLIDES czy YEEZY RUNNER pozwolą stopom odpocząć podczas letnich spacerów. Yeezy Slides swoją premierę miały już 2 lata temu i od tego czasu podbijają sezon letni. Ich wygoda i przewiewność są niezastąpione. Idealny wybór na wakacje.

Gdzie kupić sneakersy Yeezy?

Sneakersy Yeezy nie są one dostępne w sklepach jak inne produkty Adidasa. Możesz je kupić tylko online na stronie Adidas lub innych stronach internetowych, które odsprzedają produkt.

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom buty znajdziesz na Sneakers Joint. Posiadamy wiele modeli oraz rozmiarów.
Jaki rozmiar sneakersów Yeezy kupić?
W przypadku doboru rozmiar Yeezy należy kierować się rozmiarówką dostepną na stronie. Warto zwrócić uwagę na przykładowy model Yeezy 350. W tym przypadku powinniśmy dobrać buty nawet o rozmiar większe.

Jeśli standardowo kupujemy 44 to warto zakupić rozmiar 44.5. Kolejną ważną kwestią w przypadku Adidas Yeezy jest brak niektórych rozmiarów. Więc jeśli chcemy dobrać wielkość większą niż standardowy rozmiar 45, należy zakupić rozmiar 46, gdyż producent nie produkuje obecnie rozmiaru 45.5.