Autentyczność w Sneakers Joint

Krok 1 – Otrzymanie towaru

 

Otrzymujemy towar od naszych dostawców i sprawdzamy, czy przyszedł w nienaruszonym stanie, często wasze pary przychodzą do nas z najróżniejszych zakątków świata. Wynika to z rzadkości towarów. Przez wiele lat zbudowaliśmy zaufaną siatkę dostawców z USA, Europy czy Japonii dzięki czemu mamy takie możliwości. Towary od ręki są wysyłane w ciągu 48 godzin, a towary na zamówienie są wysyłane zazwyczaj między 6, a 14 dni roboczych, lecz na ogół udaje się nam to załatwić sprawniej!

Krok 2 – Sprawdzenie jakości

Sprawdzamy czy produkt nie posiada żadnych wad fabrycznych na przykład widoczny klej czy nierówne zszycia. Jeśli nie znajdziemy wad przechodzimy do następnego kroku. Wiemy jak ważna  dla Was – naszych klientów jest jakość butów, którą od nas dostajecie, dlatego o każdej parze myślimy jak o naszej własnej, czyli z największą precyzją. 

Krok 3 – Wysyłka

 

Zweryfikowany buty bezpiecznie pakujemy w karton, aby pudełko w którym się znajdują przyszło do Was w stanie nienaruszonym. Zamawiamy kuriera i gotowe! Buty już wkrótce będą na Twoich stopach! Wysyłka zajmuję nam 2 dni robocze od daty zamówienia. W przypadku par na zamówienie, czas może się trochę wydłużyć gdyż musimy specjalnie znaleźć parę dla Ciebie, a następnie poddać ją naszym testom weryfikującym jej autentyczność.