SneakersJoint

 

 

Sneakers Joint zaczynało jako jedna osoba. Osoba, która zamawiając rzeczy online napotkała kilka problemów. Nie wiedziała czy zamówiony produkt przyjdzie w dobrym stanie, ciężko było skontaktować się z sklepami i obawiała się czy reklamacja zostanie uznana.

Dlatego postanowił stworzyć własny sklep. Sklep gdzie klient będzie miał pewność, że produkt przyjdzie do niego w nieskazitelnym stanie, a w razie jakichkolwiek niedogodności będzie mógł go spokojnie zwrócić.

I tak z jednego człowieka zrodziła się cała drużyna, która na razie liczy siedmiu członków. Rozwijamy się nieustannie i liczymy na to że dołączy do nas więcej osób podzielających naszą pasje.

Nasza misja to odnieść sukces i dzielić się nim. A jak? Dokładając starań aby nasz każdy klient był zadowolony. Twój sukces to nasz sukces!

Osiągając kamienie milowe, lubicie się nimi z nami dzielić. Dzięki temu potrafimy wskazać Wam produkt, który pozwoli Waszemu osiągnięciu pozostać na dłużej z Wami. Wystarczy, że spojrzycie w dół na swoje buty i przypomni się Wam jak wysoko jesteście.

Sneakers Joint to już nie tylko sklep, a społeczność gdzie dzielimy się pasją do butów i mody. Sami jesteśmy ciekawi gdzie dalej nas ona poniesie.