SneakersJoint FAQ

Czy przedmioty sprzedawane na SneakersJoint są autentyczne?

Tak, wszystkie przedmioty sprzedawane są autentyczne. Każda para zanim trafi w twoje ręce, jest weryfikowana oraz sprawdzana przez naszych ekspertów pod kątem autentyczności i jakości. Produkty są nowe w stanie nienaruszonym wraz z pudełkiem.

Czy przedmioty sprzedawane na SneakersJoint są autentyczne?

Tak, wszystkie przedmioty sprzedawane są autentyczne. Każda para zanim trafi w twoje ręce, jest weryfikowana oraz sprawdzana przez naszych ekspertów pod kątem autentyczności i jakości. Produkty są nowe w stanie nienaruszonym wraz z pudełkiem.

Skąd posiadacie limitowane produkty na waszej stronie?

Większość produktów, które sprzedajemy są przedmiotami kolekcjonerskimi. Wynika to z limitowanej ilości dostępnych modeli na dane wydanie. Wszystkie dostępne u nas modele są wyprzedane w sklepach lub są wygrywane przez osoby prywatne podczas specjalnych losowań. Gdzie następnie są przez nas odkupywane i sprawdzane.

Naszym celem jest dostarczenie limitowanych produktów w jak najlepszej cenie adekwatnie do rynku. Przy tym kładziemy nacisk na ich stan i autentyczność by klient miał pewność, że dostaje to za co zapłacił. By to osiągnąć współpracujemy z siecią dostawców prywatnych jak i zarazem profesjonalnych na całym świecie.

Czy te produkty są unisex?

Większość oferowanych przez nas produktów to produkty unisex. Osobiście radzimy sugerowanie się po rozmiarze europejskim (EU), który jest najbardziej adekwatnym odzwierciedleniem podczas dobierania odpowiednie rozmiaru wśród wszystkich oferowanych przez nas marek. Jeśli wciąż nie wiesz jaki rozmiar wybrać skontaktuj się z nami poprzez drogę mailową (orders@snekaersjoint.com) lub instagrama.

Jak wypadają rozmiarowo Yeezy?

Modele z kolekcji Yeezy wypadają na pół rozmiaru mniejsze względem twojego prawdziwego rozmiaru. Czyli jeśli normalnie nosisz rozmiar 44 EU, to my zalecamy w modelach Yeezy wybrać rozmiar 44 2/3 EU (czyli pół rozmiaru większe).

W przypadku modeli Yeezy Slides oraz Yeezy Foam zalecamy wziąć je o rozmiar lub półtora rozmiaru większe niż twój prawdziwy rozmiar. Czyli jeśli normalnie nosisz rozmiar 40 EU to zalecamy wybrać rozmiar 42 EU w modelach Yeezy Slides oraz Foam.

Jak wypadają rozmiarowo Air Jordan?

Modele z kolekcji Air Jordan wypadają poprawnie rozmiarowo względem twojego prawdziwego rozmiaru. Zalecamy je brać w tym rozmiarze, który na ogół nosisz.

Dlaczego ceny tego samego modelu tak bardzo potrafią się różnić względem rozmiaru i czemu cena z dnia na dzień potrafi się zmienić?

Rynek butów działa na zasadzie popytu i podaży. Jeśli dany produkt jest mocno pożądany to jego cena rynkowa diametralnie rośnie przez co możemy zaobserwować zmiany cen o znaczący procent w ciągu tylko jednego dnia. To samo tyczy się rozmiarów, gdzie jeden z nich może być bardziej pożądany niż reszta, lub jest bardzo ciężko dostępny.

Dostawa

Większość produktów na naszym sklepie jest dostępna od ręki. Znajdują się one u nas w Magazynie na terenie Polski, gdzie następnie wyruszają do Was od razu po otrzymaniu wpłaty. Wysyłka na terenie Polski zajmuje średnio 2-3 dni, Europy 5-7 dni. Inne kraje około 7-14 dni.

Jeśli jednak zamówiłeś przedmiot, który jest dostępny na zamówienie, jego czas dostawy będzie dłuższy. Średnio trwa on około 7 dni, lecz jeśli dostępność danego przedmiotu jest niezwykle trudna okres ten może się wydłużyć do 14 czy 21 dni. O całym procesie i każdym kroku będziesz od nas na bieżąco informowana. Również w każdej chwili możesz do nas napisać drogą mailową (orders@sneakersjoint.com) lub na Instagramie (zalecane) by dostać informację na temat swojego zamówienia.

Zwroty I Wymiany

Jeśli produkt, który zamówiłeś jest z naszej strony dostępny od ręki, masz opcję jego zwrotu wciągu 14 dni od otrzymania paczki. Zamówienia na zlecenie nie podlegają zwrotom, gdyż są one zamówieniami na specjalne życzenie klienta. Wymiany w tym przypadku są realizowane, w zależności od dostępności rozmiaru, na który klient chce wymienić. Cena innego rozmiaru może się różnić- może być wyższa lub niższa względem pierwotnego zamówienia. Różnica będzie musiała być dopłacona lub jeśli róznica jest na korzyść klienta, to zostanie ona mu zwrócona po finalizacji transakcji. By dokładnie ustalić wymianę napisz do nas drogą mailową (orders@sneakersjoint.com) lub na Instagramie.