Istnieje wiele różnych marek streetwearowych na świecie. Która jest najlepsza?W tym artykule przyjrzymy się jednym z najlepszych marek streetwearowych na świecie i zobaczymy, co sprawia, że wyróżniają się one na tle konkurencji. 

Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz przygodę ze streetwearem, czy szukasz czegoś nowego do swojej garderoby, te marki zdecydowanie powinny znaleźć się na Twoim celowniku. Więc bez przedłużania, zaczynajmy!

Supreme

Supreme to jedna z najpopularniejszych istniejących marek streetwearowych. Została założona w 1994 roku i od tego czasu wzniosła się na szczyt mody streetwearowej, zyskując wielu fanów, którzy podziwiają jej estetyczne i eksperymentalne projekty. 

Odzież Supreme często charakteryzuje się odważną grafiką, wyrazistym logo i haftowanymi wzorami, które są atrakcyjne dla trendów stylu ulicznego. Ponadto oryginalne, limitowane kolekcje Supreme, współpraca ze znanymi artystami i projektantami oraz dostęp do ekskluzywnych akcesoriów w stylu ulicznym sprawiły, że marka ta stała się obowiązkową dla miłośników mody na całym świecie. Jej wyjątkowe połączenie streetwearu, trendów, kultury i ekskluzywności tworzy wokół niej aurę, dzięki której Supreme nieustannie przewodzi trendom. 

W rezultacie nie dziwi fakt, że fani ustawiają się w kolejce podczas każdego dropu, a przedmioty Supreme są bardzo poszukiwane. Nie raz sami staliśmy w takiej kolejce podczas różnych premier, na przykład Box Logo. Dostanie się do takiej kolejki nie jest takie proste. Dwa dni przed premierą otwiera się strona internetowa z zapisaniem się do kolejki. Otwarta jest ona tylko kilka minut, a miejsca wypełniają się szybko. To że udało Ci się do niej zapisać nie gwarantuje sukcesu. Po paru godzinach szczęśliwcy otrzymają sms’a z potwierdzeniem udziału w dropie, a następnego dnia numerek w kolejce.  

Bluza Supreme Box Logo to zdecydowanie najpopularniejszy produktu marki. Cena katalogowa bluzy w dniu premiery to 158$. Przez limitowany nakład, tego samego dnia na rynku wtórnym może kosztować już cztery razy drożej. To tylko utwierdza nas w fakcie jak bardzo pożądane są rzeczy Supreme. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Supreme (@supremenewyork)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Supreme (@supremenewyork)