Klasyka nigdy nie wychodzi z mody, a klasyczne buty to must have w Twojej szafie. Poznaj  najlepsze i najbardziej klasyczne modele sneakersów, które pomimo upływających lat zawsze będą niezawodnym elementem Twojego ubioru. 

Jest coś w klasycznych sneakersach, co sprawia że są bardzo atrakcyjne. Wszystko dzięki prostemu designowi, który nigdy nie wychodzi z mody. A może przez stonowane kolory, które zawsze pasują do większości rzeczy. Cokolwiek to jest, te buty są koniecznością dla każdego miłośnika sneakersów i mody.

Propozycje klasycznych sneakersów na lata

Czy zastanawiałeś/aś się kiedyś, co sprawia, że czujemy się dobrze w zwykłych ale jednocześnie niezwykłych butach? 

Może to sposób w jaki uzupełniają każdy strój lub czasem i tonują niektóre stylizacje. A może to ich uniwersalność i to że możemy wykorzystać je na wiele sposobów i na różne okazje. 

Nieważne co by to nie było to wiele osób sięga po te modele i cieszy się nimi latami lub kupuje co sezon nowe tylko żeby nowa para była w jak najlepszej kondycji. 

Oto kilka naszych ulubionych klasycznych modeli sneakersów, które możesz podziwiać i dodać do swojej kolekcji. 

Nike Air Force 1 

Ikoniczny klasyk jak i niezbędna część Twojej garderoby. Opracowany model w 1982 roku, który charakteryzuje się ponadczasową sylwetką oraz jak widać od wielu lat jest w ciągłej  sprzedaży. 

Można nosić je do wielu rzeczy, od T-shirtów i dżinsów, po imprezowe sukienki czy eleganckie outfity z marynarką.

Zdjęcia przedstawiające różne modele air forców

Poza samym wyglądem i dużym komfortem w noszeniu, model Air Force 1 stał się przez lata szanowanym symbolem stylu ulicznego czyli streetwearu. Pojawia się w wielu kolaboracjach, nawet z markami luksusowymi takimi jak Louis Vuitton czy Stussy.