Czas na wybór nowych, jesiennych sneakersów dlatego stworzyliśmy listę najciekawszych modeli na chłodną porę. W 2023 roku będzie panować różnorodność. Od odważnych kolorów po ponadczasową biel, klasykę oraz buty na platformie.

Wygodne, stylowe i wszechstronne sneakersy są ciągle odkrywane na nowo, aby nasz wygląd był jeszcze bardziej stylowy. Przyjrzyjmy się bliżej kilku parką, które z pewnością wpadną w oko miłośnikom butów i jesieni.

New Balance królem 2023

New Balance w ostatnich latach zaskakuje nas bardzo ciekawymi projektami i designem.

Firma New Balance koncentruje się na produkcji specjalistycznej konstrukcji obuwia ortopedycznego, która ma być stabilna dla stopy. Aby zapewnić klientom większy komfort i mówiąc wprost „nową równowagę”.

Buty New Balance zanurzone w jesiennych liściach

Wiele modeli podbiło ostatnie, sezony ale tej jesieni królować będą New Blance 550. Ten model to najlepszy wybór w sportowym szyku, gdy jesteś w ruchu.

Ta para o mocnej konstrukcji jest lekka i ma dodatkową amortyzację, dzięki czemu będziesz czuć się komfortowo i wyglądać świetnie przez cały dzień.

Oryginalna wersja modelu 550 zadebiutowała pod koniec lat 80’ na boiskach do koszykówki w Stanach Zjednoczonych.

Po pierwszym uruchomieniu sprzedaży, model 550 nie cieszył się dużą popularnością i trafił do archiwów, zanim został ponownie wprowadzony w limitowanych edycjach pod koniec 2020 roku i powrócił do pełnej dystrybucji w 2021 roku, szybko stając się ulubieńcem świata sneakersów na całym świecie.

 

W roku 2023 znów będzie bardzo pożądanym modelem obuwia, szczególnie w wersji skórzanej, która idealnie sprawdzi się podczas jesiennej pogody.

Wiele modeli znajdziesz na naszej stronie w zakładce New Balance 550.

New Balance 2002R okrzyknięte mianem najmodniejszych Daddy Shoes 2023

New Balance 2002R, stanowią nowoczesną wersję butów do biegania z 2000 roku oraz podnoszą codzienny styl na zupełnie inny poziom.