7 Propozycji sneakersów na wiosnę!

Wiosna jest już z nami dlatego przedstawiamy wam 7 propozycji sneakersów na wiosnę. Dałeś się zaskoczyć i nie przygotowałeś nowej pary butów, aby ją powitać? Specjalnie z tego okazji przygotowaliśmy ten poradnik, aby pomóc Ci w wyborze nowych sneakersów.Powrót słonecznych dni to jasny sygnał, aby zdecydować się na odważne kolory. Jednak, jeśli lubisz postawić na klasykę, również znajdziesz coś dla siebie.

Zapoznaj się z naszymi propozycjami sneakersów, które dodadzą świeżości Twojej szafie tak jak wracającą do życia natura. Zaczynamy!

Propozycja #1 – Air Force 1 All White

Air Force 1 White - 7 Propozycji sneakersów na wiosnę

 

Gdy za oknem świeci słońce nie musimy już martwić się o to czy nasze buty zmokną lub ubrudzą się w błocie. Możemy zacząć nosić białe buty wiedząc, że jedyne co na nich osiądzie to łatwo zmywalny kurz.

Air Force 1 to klasyczna biel, którą każdy zna i powinien mieć w swojej szafie. Jeśli stawiasz na komfort i nie lubisz zastanawiać się jakie buty będą pasowały do Twojego dzisiejszego ubioru, to idealny but dla Ciebie

Propozycja #2 New Balance 550 Carolina Blue UNC

Buty New Balance 550 to model, który tylko czeka na początek wiosny. Zyskał już dużą popularność w ostatnich miesiącach, a teraz nadchodzi odpowiedni czas by zacząć je nosić. Ich wachlarz kolorystyczny powala każdemu na wybranie swojego ulubionego koloru. Jako ciekawostka, model ten został stworzony do