Yeezy Slide

Yeezy Slide

Yeezy to marka sneakersów która swoje początki miała nie w Adidasie a w Nike. Pod okiem giganta z Oregonu/Nike Kanye West zaprojektował modele Air Yeezy. W 2015 to Adidas stał się nowym partnerem Kanye Westa, który jest założycielem marki Yeezy.
Odkąd Yeezy znalazło się w stajni Adidasa, przyniosło nam wiele modeli butów, wysokich jak i niskich.
Podstawowym i pierwszym modelem jaki powstał był Adidas Yeezy Boost 350 V1. Jego najpopularniejsze kolorystyki, czyli Pirate Black oraz Oxford Tan wciąż są na ustach wielu miłośników sneakersów.
Model ten nie jest już w sprzedaży, lecz jego następca Adidas Yeezy Boost 350 V2 to aktualnie produkowanym modelem a jego coraz to kolejne i nowe kolorystyki mają swoją premierę kilka razy w roku.
W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór autentycznych sneakersów Yeezy Boost 350 V2 które są idealna dla fanów niskich butów oraz wygody.
Swoją wygodę zawdzięczają systemowi BOOST zawartego w podeszwie buta. Sprawia, że czujesz się jakbyś chodził po chmurach.
Mimo że Adidas Yeezy Boost 350 V2 to najbardziej rozpowszechniony model marki Yeezy, u nas znajdziesz również inne sneakersy z kolaboracji Adidas x Yeezy takie jak Yeezy 700 czy Yeezy 500.
Yeezy 700 to typowe “Daddy Shoes”. Mimo że jego cholewka jest masywna, to i tak zachowuje ogromną wygodę. Dzięki temu można nosić je cały dzień bez zmęczenia stóp. Pierwotnie model Yeezy 700 pojawił się w kolorystyce Waverunner która naszym zdaniem jest najlepszą ze wszystkich powstałych kolorystyk Yeezy 700. Inny kolorystyki takie Jak Yeezy 700 Static czy Yeezy 700 Muave to także pożądane modele.
Kolejny model sneakersów Yeezy to Yeezy 500. Ich cholewka i kształt przemówią do fanów futuryzmu którzy stawiają na niecodzienny wygląd. Mimo swojego nietypowego kształtu wciąż są bardzo wygodne i sprawdzają się w codziennym noszeniu.
Nie zabraknie też czegoś dla osób szukających obuwia na lato. Modele takie jak Yeezy Slides czy Yeezy Runner pozwolą stopom odpocząć podczas letnich spacerów. Yeezy Slides swoją premierę miały już 2 lata temu i od tego czasu podbijają sezon letni. Ich wygoda i przewiewność są niezastąpione. Idealny wybór na wakacje.
To samo możemy powiedzieć o Yeezy Runner. Model ten jest już bardziej zabudowany i trzyma się stopy, dzięki czemu nie musimy martwić się o to że zgubimy je podczas chodzenia.

Price
 PLN
7992399

Filters