Krótka Historia Yeey Slides

Lato w pełni. Wyjeżdżamy na wakacje i szukamy obuwia, które będzie przewiewne, wygodne i chcemy, żeby dobrze wyglądało.
Odpowiedź może być jedna, czyli Yeezy Slides.

To zdecydowanie jeden z najgorętszych modeli ostatnich dwóch lat. Zawdzięczają to swojej szerokiej palecie kolorystycznej oraz niesamowitej wygodzie, która daje Ci uczucie chodzenia po chmurach.
Ale czy wiedzieliście, że na początku wyglądały trochę inaczej?

Początki Klapek Yeezy

Pierwsze klapki zadebiutowały w 2018 roku. Nosiły one nazwę Yeezy Slipper i były częścią kolekcji marki Kanye, Yeezy Season 6. Kanye założył je nawet na ślub rapera 2Chainz, co nie obyło się bez kontrowersji. Został skrytykowany za to, że klapki są na niego za małe i źle wyglądają.

Kanye wearing Yeezy Slides

Kanye odpowiedział, że wzorowaną są stylem japońskim, gdzie właśnie pięta powinna wystawać poza klapki jeden do dwóch centymetrów.

Debiut Yeezy Slides

Rok później, czyli w Kwietniu 2019 r. na horyzoncie pojawiły się już kolaboracyjne Yeezy Slides w współpracy z Adidasem. To model obecny z nami do dziś i co kilka miesięcy otrzymujemy ich nowe wydania.
Trzy pierwsze kolory w jakich się pojawiły to Bone, Earth Brown i Resin.

3 Pairs oy Yeezy Slides

Była to też jedyna premiera, na której mogliśmy ujrzeć kolorystykę Bone. Od tego czasu ani razu kolor ten nie miał restocku. Paleta kolorów klapek jest naprawdę szeroka. Możemy wybierać spośród neonowego pomarańczowego, czarnego, brązowego, białego czy zielonego. Zresztą spójrzcie na grafikę poniżej.

Yeezy Slides Range

W naszym sklepie pojawiła się nowa kolorystyka Onyx. Idealna dla fanów czerni i minimalizmu.

Yeezy Slides Onyx

 

Ta oraz inne kolorystyki są dostępne do kupienia w naszym sklepie.

[button link=”https://sneakersjoint.com/produkt/yeezy-slide-onyx/” newwindow=”yes”] Kup Yeezy Slides Onyx[/button]

Nie możemy się doczekać kolejnych premier i jesteśmy ciekawi co Kanye dla nas szykuje. Jak widać wyborów jest wiele. A Ty? Co wybierasz na swoje nadchodzące wakacje? Cała oferta Yeezy Slides w Sneakers Joint do sprawdzenia pod przyciskiem niżej.

[button link=”https://sneakersjoint.com/kategoria-produktu/all/sneakersy/adidas-yeezy-sneakersy/yeezy-slide-yeezy-sneakersy/” newwindow=”yes”] Odkryj wszystkie Yeezy Slides[/button]

Dodaj komentarz

Zamknij
Zaloguj s