Autentyczność

Krok 1 – Otrzymanie towaru

 

Otrzymujemy towar od naszych dostawców i sprawdzamy, czy przyszedł w nienaruszonym stanie, często wasze pary przychodzą do nas z najróżniejszych zakątków świata. Wynika to z rzadkości towarów. Przez wiele lat zbudowaliśmy zaufaną siatkę dostawców z USA, Europy czy Japonii dzięki czemu mamy takie możliwości. Towary od ręki są wysyłane w ciągu 48 godzin, a towary na zamówienie są wysyłane do 14 dni roboczych, lecz na ogół udaje się nam to załatwić sprawniej!

Krok 2 – Sprawdzenie jakości

 

Sprawdzamy czy produkt nie posiada żadnych wad fabrycznych na przykład widoczny klej czy nierówne zszycia. Jeśli nie znajdziemy wad przechodzimy do następnego kroku. 

Krok 3 – Sprawdzenie autentyczności

 

Autentyczność to podstawa każdej naszej sprzedaży, dlatego dokładamy wszelkich starań i sprawdzamy każde buty, aby mieć pewność że są oryginalne. Używamy do tego latarki UV która pomaga sprawdzić nam zszycia buta i odszukać wszelkie nieprawidłowości. Jeśli towar pozytywnie przejdzie nasz proces weryfikacyjny zostaje na niego nałożona specjalna plomba naszej marki, która jest gwarancją oryginalności gdzie każda z plomb jest przypisana do każdej pary unikatowym numerem. W ten sposób masz pewność co do autentyczności swojej wymarzonej pary butów :). 

Krok 4 – Wysyłka

 

Zweryfikowany buty bezpiecznie pakujemy w karton aby pudełko w którym się znajdują przyszło do Was w stanie nienaruszonym. Zamawiamy kuriera i gotowe! Buty już wkrótce będą na Twoich stopach! Wysyłka zajmuję nam 2 dni robocze od daty zamówienia.